Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Mini_i10Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Dumbra18Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Nb7711Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Minuna13Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Mini_i10

 

 Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Empty
MesajSubiect: Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi   Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 5:55 pm

Am cititi intr-o revista de specialitate (eu nu am numarat niciodata) ca in primul an de viata, nou-nascutul foloseste 2500 de scutece de unica folosinta. In zilele noastre, schimbatul scutecelor revine, din ce in ce mai mult, in seama taticilor. Veti avea surpriza sa va pomeniti discutand cu amicii, in jurul catorva sticle de bere, despre progresele in materie de schimbat "pampersi": "Imi ia doar 60 de secunde. Il schimb de 6 ori pe zi,din care, o data la supermarket. "Trebuie sa recunoastem ca scutecele de unica folosinta sunt indispensabile in zilele noastre. De ce? Ei bine, pentru ca a schimba scutecele bebelusului, va permite sa treceti drept un tata model in fata tuturor cunoscutilor (si chiar necunoscutilor).
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
analis
nou nascut
nou nascut
analis


Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Ahr0cd10
feminin
Varsator
Capra
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 148
Varsta Varsta : 44
Data de inscriere Data de inscriere : 23/05/2008

Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Empty
MesajSubiect: Re: Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi   Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Icon_minitimeLun Iun 02, 2008 10:54 am

Asa este!Ai mare dreptate!Sotul meu i-a schimbat scutecele fetitei cand era mica.Chiar ii facea placere si nici nu ii era rusine de prieteni.
Sus In jos
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Empty
MesajSubiect: Re: Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi   Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Icon_minitimeLun Iun 02, 2008 11:02 am

Nu au dc sa le fie rusine analis ca le vine randul la fiecare oricat de duri par,sau se arata
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
Continut sponsorizat





Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Empty
MesajSubiect: Re: Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi   Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi Icon_minitime

Sus In jos
 
Un tatic modern sau pledoarie pentru pampersi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MESERIA DE TATIC
» Jurnal de tatic
» fazan "modern"
» BUN PENTRU BEBE
» POEZI PENTRU BB

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CLUBUL TATICILOR-
Mergi direct la: