Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Preferinte si setari Mini_i10Preferinte si setari Dumbra18Preferinte si setari Nb7711Preferinte si setari Minuna13Preferinte si setari Mini_i10

 

 Preferinte si setari

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Preferinte si setari Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Preferinte si setari Empty
MesajSubiect: Preferinte si setari   Preferinte si setari Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 1:30 am

Cum imi schimb preferintele?

Toate preferintele dvs. (daca sunteti inregistrat) sunt stocate in baza de date. Pentru a le modifica folositi click pe Profil (in general afisata in partea de sus a paginilor dar nu intotdeauna). Acest lucru va va permite sa va schimbati toate setarile.
Orele nu sunt corecte

Orele sunt aproape sigur corecte, dar ceea ce dvs. s-ar putea sa vedeti sunt orele afisate intr-o zona cu fus orar diferit fată de cea in care sunteti. Daca este asa, ar trebui sa va schimbati setarea din profil pentru zona de fus orar in care sunteti, cum ar fi Bucuresti, Londra, Paris, etc. Va rugam observati ca schimbarea zonei de fus orar, ca majoritatea setarilor, poate fi facută doar de utilizatorii inregistrați. Deci daca nu sunteti inregistrat, acesta este un moment bun sa o faceti!
Am schimbat zona de fus orar si ora tot este gresita!

Daca sunteti sigur ca ati setat zona de fus orar corect si ora inca este diferita, cel mai probabil raspuns este trecerea la ora de vara. Forumul nu a fost gandit sa se plieze dupa schimbările facute intre ora standard si cea de vara asa ca în timpul lunilor de vara ora poate fi decalata 60 de minute fata de cea locala reala.
Limba mea nu este in lista!

Cele mai probabile motive sunt fie ca administratorul nu a instalat limba dvs. pe forum sau ca inca nu s-a tradus acest program in limba dvs.. Incercati sa il intrebati pe administrator daca poate instala limba de care aveti nevoie si daca nu exista, atunci sunteti liber sa creati o noua traducere. Mai multe informatii pot fi gasite pe site-ul grupului phpBB. Urmariti link-ul din partea de jos a paginilor).
Cum pot afisa o imagine sub numele meu de utilizator?

Pot aparea doua imagini sub numele de utilizator cand vizualizati mesajele. Prima este o imagine asociata cu rangul dvs., in general acestea luind forma de stele sau blocuri indicind cate mesaje ati scris sau statutul dvs. pe forumuri. Sub aceasta ar putea fi o imagine mai mare cunoscuta sub numele de avatar, care este, in general, unica sau personala fiecarui utilizator. Administratorul decide activarea avatarurilor si alege modalitatea prin care avatarurile vor fi disponibile. Daca nu puteti folosi un avatar, atunci aceasta este decizia administratorului si ar trebui sa-l intrebati pe acesta despre motivele care au dus la această decizie (suntem siguri ca vor fi întemeiate!)
Cum imi schimb rangul?

In general nu puteti schimba direct titlul unui rang (titlul unui rang apare direct sub numele dvs. de utilizator, in subiectele de discutie si in profilul dvs., in functie de tema utilizata). Majoritatea forumurilor folosesc rangurile pentru a indica numarul de mesaje pe care le-ati postat si pentru a identifica anumiti utilizatori, de exemplu moderatorii si administratorii pot avea un rang specific care le este propriu. Va rugam, sa nu abuzati de forum scriind mesaje inutile doar pentru a va creste rangul, pentru ca probabil veti descoperi ca moderatorul sau administratorul va va scadea pur si simplu contul dvs. de mesaje.
Daca fac click pe link-ul de email al unui utilizator, mi se cere sa ma conectez!

Ne pare rau insa doar utilizatorii inregistrati pot trimite mesaje altor utilizatori prin formularul de email integrat in forum (daca administratorul va activa aceasta functionalitate). Acest lucru se intampla pentru a preveni folosirea rau intentionata a sistemului de email de catre utilizatorii anonimi.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
Preferinte si setari
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ADMIN ITI RASPUNDE!-
Mergi direct la: