Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Loveste cu palma Mini_i10Loveste cu palma Dumbra18Loveste cu palma Nb7711Loveste cu palma Minuna13Loveste cu palma Mini_i10

 

 Loveste cu palma

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Loveste cu palma Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Loveste cu palma Empty
MesajSubiect: Loveste cu palma   Loveste cu palma Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 11:57 pm

Ce faci atunci cand vezi ca puiul tau da in alt copil sau se repede la el si il impinge?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
brigita
MEMBRU BANAT
MEMBRU BANAT
brigita


Loveste cu palma Ahr0cd10
feminin
Balanta
Mistret
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 288
Varsta Varsta : 52
Localizare Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere Data de inscriere : 18/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 :::
bebe 2 :: bebe 2 :::

Loveste cu palma Empty
MesajSubiect: Re: Loveste cu palma   Loveste cu palma Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 7:47 am

Copiii au tendita de a copia pe alti copii.Dragos de exemplu a inceput sa-l copieze pe vecinul care e batausi .Pe Dragos nu-l lasa sa puna mana pe jucarii ii da cu pumnul peste maini se nu puna manuta pe jucarii.
Acum si el face la fel ,este un bb de un an si cand se apropie sa puna mana pe bicicleta vrea sa-l loveasca si ii impinge manuta de pe ghidon.
I-am explicat ca nu e voie si daca vad ca mai face asa il pedepsesc si nu-l mai las sa se joace afara din curte.
Sus In jos
 
Loveste cu palma
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COPILUL MEU - CE EDUCATIE II DAU ?-
Mergi direct la: