Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Mini_i10Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Dumbra18Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Nb7711Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Minuna13Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Mini_i10

 

 Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Empty
MesajSubiect: Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi?   Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:48 pm

Cat de importanta e gasca voastra pt voi?Ati face ceva ce nu va place doar pentru ca toti prieteni o fac?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
m0xy88
merg deabusilea
merg deabusilea
m0xy88


Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Ahr0cd10
Pesti
Dragon
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 622
Varsta Varsta : 36
Data de inscriere Data de inscriere : 13/05/2008

Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Empty
MesajSubiect: Re: Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi?   Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi? Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 2:05 pm

NU cu majuscule,mie nu imi place chiar deloc sa ma las influentata,si vreau sa va spun ca prieteniile cele mai sincere pe care eu le-am legat au fost tot cu verisoarele mele,pt ca prietenele care nu imi faceau parte din familie,imi erau si sunt prietene,dar tot straine raman,asa ma simt eu mai apropiata de verisoarele mele
Sus In jos
 
Cat De Importanta E Gasca Voastra Pt Voi?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: adolescentii:tineri si nelinistiti-
Mergi direct la: