Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Mini_i10Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Dumbra18Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Nb7711Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Minuna13Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Mini_i10

 

 Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Empty
MesajSubiect: Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate   Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:50 pm

Intr-adevar homosexualitatea este in Romania pe langa multe alte subiecte, un subiect dificil , tabu , si greu de inteles de anumite persoane (si din pacate foarte multe la numar) care fac sa trimita scumpa si draga noastra tara pe numele ei Romania cu 30 de ani(cel putin) inapoi in istoria civilizatiei. Pai cum la noi in tara se merge pe principiul judeca omul dupa ce are si nu dupa personalitate!, deja cand deschizi cuvantul homosexual intr-o discutie toti din imprejurul tau se uita la tine ca la OZN. Eu cand am fost in prima mea vizita in Romania (ce este adevarat dupa ceva ani de abstinenta) si eram la o discutie cu mai multi prieteni am spus ca eu stau in casa cu o persoana care este homosexual. Era in perioada in care oamenii dadeau cu oua si rosii in parada gay`lor din Bucuresti, deci va zic sincer ca toti de la masa se uitau la mine ca la felul 5 si tot nu am reusit sa ii conving ca un om trebuie sa il apreciezi pentru personalitatea lui si nu dupa inclinatiile lui sexuale sau banii lui. Din punctul asta de vedere.. ca mentalitatea sincer imi pare rau sa spun lucru asta dar Romania este cu mult in urma ..foarte mult si asta nu o putem schimba decat noi oamenii!
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
Adolescență, Sexualitate și Homosexualitate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: adolescentii:tineri si nelinistiti-
Mergi direct la: