Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Invidia Dintre Colegi, Există? Mini_i10Invidia Dintre Colegi, Există? Dumbra18Invidia Dintre Colegi, Există? Nb7711Invidia Dintre Colegi, Există? Minuna13Invidia Dintre Colegi, Există? Mini_i10

 

 Invidia Dintre Colegi, Există?

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Invidia Dintre Colegi, Există? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Invidia Dintre Colegi, Există? Empty
MesajSubiect: Invidia Dintre Colegi, Există?   Invidia Dintre Colegi, Există? Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:58 pm

Îmi amintesc că atunci când eram elevă, nu contează dacă eram la liceu sau generală, era o invidie malefică între noi. Ne mințeam, ne bârfeam, ne trădam unul pe altul, eram plini de invidie și chiar ură. Era o luptă continuă pentru a ieși cât mai sus în fața profesorilor. Cred că eram influențați puțin și de profesori care aveau favoriți cărora le acordau mai multă atenție și pe care îi felicitau mereu, în timp ce pe alții îi lăsau deoparte și se prefăceau că nici nu există. Alte motive ar fi starea materială sau inteligența, sau gradul de sociabilitate.

Voi ați trecut prin așa ceva sau am fost eu mai ghinionistă?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
Invidia Dintre Colegi, Există?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Profesori Minunati!, Exista asa ceva?
» EXISTA VIATA DE CUPLU DUPA BEBE?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~.~****scoala****~.~-
Mergi direct la: