Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Ultimul An... Mini_i10Ultimul An... Dumbra18Ultimul An... Nb7711Ultimul An... Minuna13Ultimul An... Mini_i10

 

 Ultimul An...

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Ultimul An... Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Ultimul An... Empty
MesajSubiect: Ultimul An...   Ultimul An... Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:59 pm

Imi amintesc cum i-am condus pe profesori la sala profesorala, cantandu-le plangand...imi amintesc cum ei ne-au pupat pe fiecare pe rand si ne-au urat succes...
Imi amintesc de ultima ora de dirigentie cand diriginta nu putea nici sa ne vorbeasca din cauza lacrimilor...ne strangea in brate...doar atat...
Imi amintesc de adunarea noastra dintre clase cand eram toti din liceu imbracati la fel si umblam pe strazi cantand Gaudeamus Igitur!
Imi amintesc de banchetul claselor a XII-a cand am fost ultima oara impreuna ca si colegi...
nu am stiut sa pretuiesc acele momente...nu sunt multumita de importanta pe care le-am acordat-o...


Voi ati asolvit? Urmeaza? Aveti amintiri placute sau sperante cu privire la acel eveniment? Impartasiti-le
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
Ultimul An...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ultimul cuvant
» O RIMA CU ULTIMUL CUVANT
» Continua propozitia cu ultimul cuvant....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~.~****scoala****~.~-
Mergi direct la: