Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Ce E Aia "Cultura Generala"? Mini_i10Ce E Aia "Cultura Generala"? Dumbra18Ce E Aia "Cultura Generala"? Nb7711Ce E Aia "Cultura Generala"? Minuna13Ce E Aia "Cultura Generala"? Mini_i10

 

 Ce E Aia "Cultura Generala"?

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Ce E Aia "Cultura Generala"? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Ce E Aia "Cultura Generala"? Empty
MesajSubiect: Ce E Aia "Cultura Generala"?   Ce E Aia "Cultura Generala"? Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 9:09 pm

Toti spun ca ea este necesara. Sa incercam sa-i dam o definitie, sa vedem cu ce se mananca ea, de ce este asa necesara
Parerea mea este ca:
Stii, cunoasterea chiar inseamna putere. Asadar, e bine sa cunosti cat mai multe, te simti excelent cand te esti in largul tau intr-o discutie, fie ea despre politica, stiinta, arta, viata, teatru, film, etc. Ai la ce sa te gandesti, deoarece o cultura generala pusa cat de cat la punct iti ofera posibilitatea de a alege cu usurinta indiferent de domeniu, de a sti ce merita vazut, auzit, cunoscut. Parerea mea!
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
Ce E Aia "Cultura Generala"?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CULTURA GENERALA
» CULTURA GENERALA
» Vrei sa fii miliardar?, joc de cultura generala
» Regula numarul 5: respecta asa numitul "regulament de ordine interioara"
» Fata sau baiat? - o "metoda" amuzanta de a prezice sexul viitorului bebelus

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CULTURA GENERALA-
Mergi direct la: