Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Sfarsitul Lumii Mini_i10Sfarsitul Lumii Dumbra18Sfarsitul Lumii Nb7711Sfarsitul Lumii Minuna13Sfarsitul Lumii Mini_i10

 

 Sfarsitul Lumii

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Sfarsitul Lumii Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Sfarsitul Lumii Empty
MesajSubiect: Sfarsitul Lumii   Sfarsitul Lumii Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 9:14 pm

Daca religia si adeptii ei au prevestit sfarsitul lumii ca ar fi in 1999 sau 2000 atatia ani... de ce nu s-a intamplat si cum justifica concret aceasta "minciunica" sau "eroare de calcul"?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
cosdena@yahoo.com
stau pe burtica
stau pe burtica
cosdena@yahoo.com


Sfarsitul Lumii Ahr0cd10
feminin
Leu
Cocos
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 479
Varsta Varsta : 42
Localizare Localizare : brasov
Data de inscriere Data de inscriere : 06/05/2008

Sfarsitul Lumii Empty
MesajSubiect: Re: Sfarsitul Lumii   Sfarsitul Lumii Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 6:10 pm

Sfarsitul lumii nu vine asa dintr-o data!Asta e parerea mea!Si sa va spun si de ce cred asta!Uitati-va in jurul vostru si sa nu-mi spuneti ca toate sunt bune si frumoase!Uitati-va cate dezastre(cutremure,inundatii,seisme de tot felul),cate nelegiuri(violuri,adultere,crime)...sunt in toata lumea!!!Care credeti ca e motivul?Eu cred ca din cauza rautatii noastre,Dumnezeu varsa peste noi tot felul de boli,de seisme si alte chestii care ne distrug incet, incet!Cati oamneni mor in fiecare zi?!?Cati oameni au murit in China?Dar in alte locuri?Asa a inceput sfarsitul lumii!Usor,usor...ne vom sfarsi cu totii, caci pana la urma urmei asta ne e soarta fiecaruia!Nu?!?Dar cred ca niciodata nu va exista o data anume cand toata lumea se va sfarsi!!!Voi ce ziceti?E un subiect destul de interesant!
Sus In jos
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Sfarsitul Lumii Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Sfarsitul Lumii Empty
MesajSubiect: Re: Sfarsitul Lumii   Sfarsitul Lumii Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 10:33 pm

Asa este cosdena asta o spun si eu zilnic celor care nu inteleg si se intreaba de ce atatea necazuri pe acest pamant.Din cauza rauatatii noastre.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
lavinia
nou nascut
nou nascut
lavinia


Sfarsitul Lumii Ahr0cd10
feminin
Balanta
Maimuta
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 176
Varsta Varsta : 43
Data de inscriere Data de inscriere : 19/04/2008

Sfarsitul Lumii Empty
MesajSubiect: Re: Sfarsitul Lumii   Sfarsitul Lumii Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 11:10 pm

asa e fetelor.ma cutremur in fiecare zi de cate cazuri vad la tv.atatea nelegiuri si incesturi.dumnezeu are multa mila cu noi si ne mai trimite cate un semn ca poate ne vom trezi...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sfarsitul Lumii Empty
MesajSubiect: Re: Sfarsitul Lumii   Sfarsitul Lumii Icon_minitime

Sus In jos
 
Sfarsitul Lumii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre sfarsitul lumii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LACASUL SFANT-
Mergi direct la: