Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Mini_i10Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Dumbra18Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Nb7711Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Minuna13Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Mini_i10

 

 Despre Biblie, cat de veritabila este biblia?

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Empty
MesajSubiect: Despre Biblie, cat de veritabila este biblia?   Despre Biblie, cat de veritabila este biblia? Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 9:17 pm

Cat de adevarat este ceea ce scrie in biblie?
Din cate am aflat eu evangheliile au fost scrise de apostoli....acei 12 oameni care il urmau pe Fiul lui Dumnezeu.... dar ...credeti ca biserica dezvaluie cu adevarat tot ce au scris apostolii? sau dezvaluie numai ce considera ca e necesar pentru a pastra in mintile oamenilor faptul ca biserica e cu adevarat lacasul de cult al religiei ortodoxe?....
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
Despre Biblie, cat de veritabila este biblia?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Credinta In Dumnezeu Si Biblie
» CE ESTE....
» Ce este prematuritatea?
» Ce Este Sanatatea?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LACASUL SFANT-
Mergi direct la: