Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
cele 24 de ore de valentine's day Mini_i10cele 24 de ore de valentine's day Dumbra18cele 24 de ore de valentine's day Nb7711cele 24 de ore de valentine's day Minuna13cele 24 de ore de valentine's day Mini_i10

 

 cele 24 de ore de valentine's day

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


cele 24 de ore de valentine's day Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

cele 24 de ore de valentine's day Empty
MesajSubiect: cele 24 de ore de valentine's day   cele 24 de ore de valentine's day Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 10:03 pm

voi cum ati planuit sa fie ziua de valentine's day?:P eu consider ca aceasta zi poate fi minunata daca tu si partenetul/partenera evadati din programul zilnic si petreceti aceasta zi doar voi doi,intr.un loc romantic...mie de exemplu mi.ar placea ca eu si iubitul meu sa mergem la mare,sa ne petrecem ziua plimbandu.ne pe plaja...iar seara sa facem o baitza cu multa spuma la lumina lumanarilor...iar dupa o cupa de sampanie sa ne lasam purtati de val,sa lasam dragostea sa ne poarte pe aripile ei...cat despre cadouri...ceva simbolic cred ca ar fi ideal.voi ce parere aveti?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
cele 24 de ore de valentine's day
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cele Zece Porunci
» Terapii Naturiste, cele mai bune ?
» Cele mai rele sapte lucruri pe care le poti spune copilului tau
» Mesaje de dragoste - cele mai frumoase mesaje de dragoste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SARBATORILE ANULUI-
Mergi direct la: