Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Nebuniile piticilor nostrii Mini_i10Nebuniile piticilor nostrii Dumbra18Nebuniile piticilor nostrii Nb7711Nebuniile piticilor nostrii Minuna13Nebuniile piticilor nostrii Mini_i10

 

 Nebuniile piticilor nostrii

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Nebuniile piticilor nostrii Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Nebuniile piticilor nostrii Empty
MesajSubiect: Nebuniile piticilor nostrii   Nebuniile piticilor nostrii Icon_minitimeVin Mai 23, 2008 2:07 pm

Astazi ete ziua de nebunii a lui Andrei.
Prima prostioara:
L-am asezat in scaunelul lui de masa si i-am dat iaurtelul sa-l pape singurel asa cum face el de obicei.Era tati langa el si se uita la Tv.Tati io spus sa nu faca rele cu iaurtelul si el exact asta a facut.A varsat pe jos iaurtelul si de la acea inaltime va inchipuiti ce era prin camera de iaurt
A2-a prostioara:
Am scos rufele din masina de spalat si le-am asezat in lighenus.Am inceput sa intind rufele...si fiind cu spatele la lighean cand m-am intor Andrei al meu era cu toate hainutele mele albe si gata spalate pe jos in curte prin praf.Ce rea sa fac sa-l bat asta e le-am bagat la spalat inca o data.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
Nebuniile piticilor nostrii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: jocuri distractive-
Mergi direct la: