Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
venit suplimentar pt mamici Mini_i10venit suplimentar pt mamici Dumbra18venit suplimentar pt mamici Nb7711venit suplimentar pt mamici Minuna13venit suplimentar pt mamici Mini_i10

 

 venit suplimentar pt mamici

In jos 
AutorMesaj
dianne31
nou nascut
nou nascut



venit suplimentar pt mamici Ahr0cd10
feminin
Taur
Maimuta
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 1
Varsta Varsta : 43
Localizare Localizare : Bucuresti
Data de inscriere Data de inscriere : 11/07/2008

venit suplimentar pt mamici Empty
MesajSubiect: venit suplimentar pt mamici   venit suplimentar pt mamici Icon_minitimeVin Iul 11, 2008 6:01 pm

Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri?
Doresc sa iti prezint o astfel de firma, care activeaza de putin timp si care isi largeste paleta de produse de la o luna la alta. De asemenea, a atras foarte multe persoane interesate, care s-au inscris si care au inceput sa faca imediat bani prin inscrierea altor persoane.Este vorba de Metropolitan.Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.

Avantaje:
- procent de 25% - 30% din vanzarile tale
- inscrierea gratuita
- transport gratuit la comenzi minime de 70 lei
- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act
- sistem transparent de acordare a bonusurilor. Poti lua banii CASH sau ca reducere la factura.

Nivel Bonusul dvs ca procent din vanzarile nivelului
a) 10.0 % - din vanzarile celor inscrisi direct de tine
b) 5.00 % - de la cei inscrisi de cei de la punctul "a"
c) .2.50 % - de la cei inscrisi de la punctul "b"
d) 1.25 % - de la cei inscrisi de la punctul "c"
e) 0.63 % - de la cei inscrisi de la punctul "d"

Oferta lor o poti gasi pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Aici vei gasi catalogul online: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Daca doresti sa te inscrii imi poti da mie datele (nume, CNP, adresa de e-mail, telefon si adresa/domiciliul) sau te inscrii tu personal la "creati-va cont" ,iar la "codul reprezentantului care v-a recomandat' introdu codul meu, PDWOfqPO (exact asa cum l-am scris eu aici).
Dupa ce te-ai inscris, da-mi un mail la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], ca sa te pot ajuta in aceasta activitate.
Succes!

Diana
Sus In jos
 
venit suplimentar pt mamici
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» bun venit........
» Mamici din intreaga lume
» Mamici de februarie 2008
» Buna ziua dragi mamici!
» ZILE DE NASTERE:tatici,mamici si pitici

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: FINANTE-
Mergi direct la: