Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Mini_i10MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Dumbra18MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Nb7711MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Minuna13MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Mini_i10

 

 MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Empty
MesajSubiect: MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?   MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 6:06 pm

CREZI CA UN COPIL AR FII FERICIT DACA NU AR AVEA TATA?


Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Mai 08, 2008 8:24 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
daria_ioana
merg deabusilea
merg deabusilea
daria_ioana


MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Ahr0cd10
feminin
Leu
Maimuta
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 560
Varsta Varsta : 43
Localizare Localizare : Giurgiu
Data de inscriere Data de inscriere : 23/04/2008

MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Empty
MesajSubiect: Re: MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?   MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 8:21 pm

nu cred dar asta nu inseamna ca mama ar trebui sa stea sa sufere alaturi de tata dak nu este intelegere acum depinde si in ce circumstanta este fara tata dar eu cred ca oricum ar fi copilul nu este fericit fara tata eu vb din propria experianta
Sus In jos
monica_2077
utilizator sef
utilizator sef
monica_2077


MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Ahr0cd10
feminin
Fecioara
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 3769
Varsta Varsta : 53
Localizare Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere Data de inscriere : 09/05/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Denisa Andreea 16.02.1995
bebe 2 :: bebe 2 ::: Karla Maria 01.08.2007

MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Empty
MesajSubiect: Re: MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?   MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 4:25 pm

nici eu nu cred ca un copil ar fii fericit fara tata,dar decat sa sufere mama langa un barbat cu care nu se intelege si decat sa traiasca si copilul cu niste parinti care nu se inteleg si sa-i vada certanduse tot timpul,nu cred ca e bine pentru copil
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Empty
MesajSubiect: Re: MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?   MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 5:23 pm

:cry: sincer eu cred ca un copil poate fi fericit si cu o mama , daca tatal lui sa zicem este un nenorocit care nu merita care ii bate sau in fine alte situatii, in orice caz decat sa creasca bebele cu certuri in casa mai bine parintii separati. Asa vad eu situatia...
Sus In jos
brigita
MEMBRU BANAT
MEMBRU BANAT
brigita


MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Ahr0cd10
feminin
Balanta
Mistret
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 288
Varsta Varsta : 52
Localizare Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere Data de inscriere : 18/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 :::
bebe 2 :: bebe 2 :::

MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Empty
MesajSubiect: Re: MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?   MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 4:04 pm

Nici eu nu cred ca un copil e fericit daca creste cu mama.Sunt situatii cand copii trebuie feriti de certuri si sa nu observe ca parintii sunt suparati unii pe altii.Sunt lucruri care se invata de la tata .
Dragos e foarte atasat de tatal lui,oriunde merge e dupa el.Flori e mai mamos.Dragos ia exemplu ce face taicaso face si el.
O mama mai poate tine locul la un tata dar nu inseamna ca acel copil nu simnte lipsa dragostei paterne.
Dar ca este un om violent ,atunci e mai bine fara .
Sus In jos
Continut sponsorizat





MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Empty
MesajSubiect: Re: MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?   MAMA SINGURA,COPIL FERICIT? Icon_minitime

Sus In jos
 
MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Al 2-lea copil implica iubire mai putina pentru primul copil?
» copil cu personalitate
» Cum e sa fi mama?!?
» Gelosul lui mama
» MAMA DUPA NASTERE.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CLUBUL MAMICILOR SAU TATICILOR SINGURI-
Mergi direct la: