Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Mini_i10Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Dumbra18Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Nb7711Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Minuna13Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Mini_i10

 

 Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Empty
MesajSubiect: Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul   Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:47 pm

ce parere ai despre asta?cum crezi ca poti sa iti faci un cerc de prieteni?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
andreea86
merg in picioruse
merg in picioruse
andreea86


Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul 1114420fj52k9qh0h
feminin
Sagetator
Tigru
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 1855
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Arad
Data de inscriere Data de inscriere : 15/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Alexandru-Andrei
bebe 2 :: bebe 2 :::

Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Empty
MesajSubiect: Re: Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul   Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 6:16 pm

E greu sa pastrezi un prieten daramite un cerc, mai multi. Eu una de cand am ramas gravida nu mai am nici o prietena ca nu am avut timp de ele, deci in consecinta pot zice ca nu am avut prietene caci prietenele adevarate nu te lasa la greu
Sus In jos
gabi_gino2005
nou nascut
nou nascut



Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Ahr0cd10
feminin
Berbec
Sobolan
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 164
Varsta Varsta : 40
Data de inscriere Data de inscriere : 19/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 :::
bebe 2 :: bebe 2 :::

Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Empty
MesajSubiect: Re: Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul   Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Icon_minitimeMier Mai 28, 2008 2:08 pm

Andreea eu cred ca atunci cand esti gravida intervin o multitudine de schimbari si in comportamentul celorlalti si in comportamentul tau ca viitoare mamica. Cine iti este prieten iti este si azi si maine si toata viata daca prietenia se bazeaza pe respect si pe comunicare. Eu m-am indepartat de anumite persoane pentru ca asa am considerat ca-i mai bn pentru mine..de ex eu nefumand in general nu am probleme cu fumatorii insa in timpul sarcinii ma deranja enorm fumul si mirosul de tigara, neputand impune nimanui sa numai fumeze am decis sa ma intalnesc mai rar cu pers respective. Acum ca eu am un copil am alte responsabilitati, nu mai pot colinda orasul cand am chef nu ma pot duce la petreceri cand am chef...si lista poate continua, cu unele persoane nu am mai tinut legatura cu altele insa vb zilnic la telefon , pe mes sau ne intalnim sa vb, acum insa pot spune ca am mai multi prieteni parinti decat aveam inainte, caci cu ei am mai multe de vb , si experiente de impartasit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Empty
MesajSubiect: Re: Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul   Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul Icon_minitime

Sus In jos
 
Un Cerc De Prieteni Nu Se Face Cu Compasul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CAUTATI PRIETENI NOI
» Ce ai face daca,,,,,,,,,,,,?
» Prevenirea vergeturilor se face cu ajutorul cremelor
» Liceu, Noi Prieteni, alte vremuri... alte anturaje
» Nu intelege sau...se face ca nu intelege?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Aici iti faci prieteni-
Mergi direct la: