Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Mini_i10CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Dumbra18CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Nb7711CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Minuna13CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Mini_i10

 

 CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Empty
MesajSubiect: CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU   CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Icon_minitimeLun Iun 02, 2008 8:51 pm

Cu totii ne dorim ptr. copii nostri un medic bun.Cum si pe ce criterii il alegi.
Eu il aleg dupa
Sa fie si medicul nostru de familie.la urma urmei "medic de familie" inseamna medicul intregii familii
Sa aiba mai multi copii in evidenta...daca ar avea putini copii ridica un semn de intrebare.
Caut un medic sa aiba cabinetul cat mai aproape de casa mea cam la 30 min distanta dde casa in caz de urgenta sa ajungem imediat cu bb.
Sa poata veni la domiciliu.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
Vizitato
Vizitator




CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Empty
MesajSubiect: Re: CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU   CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 11:35 am

la inceput medicul Irinei era si medicul meu de familie,dar lasa de dorit;asa ca am cautat pe cineva mai competent.Doctorita pe care am gasit-o sta pe langa noi si are si cabinetul aproape de casa;daca e nevoie vine si acasa....e super buna
Sus In jos
oana0101
merg deabusilea
merg deabusilea
oana0101


CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Ahr0cd10
feminin
Capricorn
Maimuta
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 802
Varsta Varsta : 43
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Data de inscriere Data de inscriere : 23/05/2008

CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Empty
MesajSubiect: Re: CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU   CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 4:18 pm

eu mi-am schimbat medicul de familie pe cand eram insarcinata si pe Andra am inscris-o tot la doctorita mea.
sunt multumita, doctorita e foarte buna, cabinetul e aproape, pot suna cand am o problema.
Sus In jos
georgiana-francesca
nou nascut
nou nascut



CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Ahr0cd10
feminin
Sagetator
Cocos
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 2
Varsta Varsta : 42
Localizare Localizare : comanesti,bacau
Data de inscriere Data de inscriere : 02/07/2008

CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Empty
MesajSubiect: Re: CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU   CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Icon_minitimeJoi Iul 03, 2008 9:55 am

offfffffffffff.......e durere cu dr astia.medicul de familie e bun doar de dat indicatiii.de cite ori merg cu fata la ea mi-o consulta prin bady...uneori si peste doua bluzite....de multe ori am patit-o:azi o consulta dr de familie si zicea ca nu are nimic ,iar a doua zi mergeam la pediatru si zicea ca are pneumonie.
apoi,dr.pediatru e f bun ca dr(se pricepe nu zic ca nu),dar din mama oncompetenta nu te mai scoate.ca nu ai grija de copil ca nu il duci la dr.cind mergi la ea trebuie sa fi pregatit moral...si cind ai copilul bolnav si esti terminata drept asta iti mai trebuie....incerc sa caut alt dr pediatru ,dar acesta ne stie de cind era mica,dar....mai vedem
Sus In jos
cosdena@yahoo.com
stau pe burtica
stau pe burtica
cosdena@yahoo.com


CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Ahr0cd10
feminin
Leu
Cocos
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 479
Varsta Varsta : 42
Localizare Localizare : brasov
Data de inscriere Data de inscriere : 06/05/2008

CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Empty
MesajSubiect: Re: CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU   CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Icon_minitimeJoi Iul 03, 2008 3:52 pm

dr pediatru al Deei e si cel de familie al meu si al sotului!nu pot spune ca nu e bun,dar e cam plictisit si nu se mai ocupa asa cum se ocupa inainte!dar am gasit un alt pediatru,e particular,dar merita tot ce e mai bun!
Sus In jos
Continut sponsorizat





CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Empty
MesajSubiect: Re: CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU   CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU Icon_minitime

Sus In jos
 
CUM ALEGI UN DOCTOR PENTRU COPILUL TAU
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Copilul de la 1 la 3 ani
» Copilul rasfatat
» COPILUL INTRE 7 SI 14 ANI
» ALIMENTATIA BIO PT COPILUL TAU
» TE JOCI CU COPILUL TAU?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SPITALE si DOCTORI-
Mergi direct la: