Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Mini_i10CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Dumbra18CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Nb7711CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Minuna13CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Mini_i10

 

 CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA?

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Empty
MesajSubiect: CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA?   CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:06 pm

Semnele sarcinii includ: lipsa sau intarzierea menstrei, sani durerosi sau mariti, senzatie de oboseala sau de somnolenta, urinare frecventa, senzatie de balonare, greata sau voma. Daca crezi ca ai putea fi insarcinata, fa-ti un test de sarcina.

Un test de urina poate fi facut la 10-14 zile de la disparitia menstrei. Majoritatea testelor de urina si sange pot fi facute chiar mai devreme, la data la care ar trebui sa apara menstruatia. Un medic poate confirma sarcina printr-un examen medical. Acum exista in farmacii teste de sarcina pe care le poti face acasa.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
Vizitato
Vizitator




CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Empty
MesajSubiect: Re: CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA?   CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA? Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 11:48 am

intarzierea mentrei si oboseala mi-au dat de banuit ca ar fi posibil sa fiu insarcinata;in rest n-am avut nimic....nici stari de greata,nici stari de voma;eu zic ca am fost o fericita
Sus In jos
 
CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti banat !
» Spune-mi ce zodie esti,ca sa-ti spun cum te imbraci
» Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: PRECONCEPTIE-
Mergi direct la: