Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Mini_i10Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Dumbra18Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Nb7711Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Minuna13Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Mini_i10

 

 Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
monica_2077
utilizator sef
utilizator sef
monica_2077


Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Ahr0cd10
feminin
Fecioara
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 3769
Varsta Varsta : 53
Localizare Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere Data de inscriere : 09/05/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Denisa Andreea 16.02.1995
bebe 2 :: bebe 2 ::: Karla Maria 01.08.2007

Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Empty
MesajSubiect: Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti   Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 7:05 pm

Nevasta BERBEC: este feminista, emancipata, hotarata si usor masculinizata, drept pentru care barbatul se simte eclipsat sau inhibat. Emana o mare senzualitate. Este o mama posesiva. Uneori este impetuoasa, chiar violenta. Genereaza conflicte din cauza ca e geloasa si ambitioasa.

Nevasta TAUR: este una dintre cele mai simpatice si agreabile. Fragila doar in aparenta, dar in realitate este puternica si hotarata. Este foarte senzuala si nu se lasa cucerita cu una, cu doua. In dragoste este foarte posesiva, exigenta. Ii plac lucrurile frumoase, de calitate, iar casa ei este foarte placuta. Pe scurt, este sotia ideala.

Nevasta GEMENI: este agreabila, joviala si optimista. Barbatul simte nevoia s-o ocroteasca datorita aerului ei copilaros si, aparent fragil. Foarte curioasa, il copleseste cu intrebari. Nu e o femeie prea eleganta si uneori are tendinta sa barfeasca. Este emotiva si de multe ori pare superficiala. Este inteligenta si ii lipseste discretia.

Nevasta RAC: este una dintre cele mai blande si mamoase femei. Dulce, capricioasa, afectuoasa, exigenta, este o femeie adevarata. Are un farmec sigur si, desi nu e prea zvelta, e bine proportionata. Se imbraca in culori deschise. Barbatul ei este un rasfatat.

Nevasta LEU: nu face compromisuri. Foarte orgolioasa, pune mare pret pe prestigiu. Este eleganta, dar uneori isi pune prea multe bijuterii. Ii plac culorile vii. E o femeie puternica, dar calda si tandra, pentru care copiii sunt pe primul loc.

Nevasta FECIOARA: intruchipeaza calmul si franchetea. Conduce casa cu prudenta, avand un talent inascut pentru economii. Este fermecatoare, fidela sotului. Foarte cocheta si curata. Uneori e lipsita de pasiune. Sotie draguta, mama posesiva si exigenta, pacatuieste prin susceptibilitate si lipsa simtului umorului.

Nevasta BALANTA: detine in mod inconstient secretul de a placea. Este dulce si concilianta. Feminitatea ei este dublata de o vointa puternica. Uraste conflictele, contradictiile, violenta, minciuna si nedreptatea. Cautand mereu echilibrul, pare uneori usor superficiala.

Nevasta SCORPION: sensibila si generoasa, pentru iubirea sa este capabila de sacrificii. Viata ei de cuplu inseamna dragoste, gingasie, puritate, pasiune, fidelitate, dar si gelozie. E o femeie care si dupa casatorie isi ingrijeste corpul cu grija. Partenerul e fascinat de ea.

Nevasta SAGETATOR: este neimblanzita si rebela, mandra si sigura pe ea. Se daruieste doar pentru ca vrea ea, dar e fidela celui pe care il iubeste. Se imbraca elegant, avand clasa. Nu e meschina, geloasa sau ranchiunoasa si adora sa i se arate iubire.

Nevasta CAPRICORN: este bolnava de perfectionism. Uraste lipsa de ocupatie. Este capricioasa si da dovada de mizantropie. Nu uita o jignire, nu iarta infidelitatea partenerului. Ii place sa comande.

Nevasta VARSATOR: atrage noul, extraordinarul. Este o idealista. Vrea sa faca multe si in graba. Nu e rautacioasa, are character bun, e prietenoasa, independenta. Este inteligenta, iubeste artele si are o cultura solida.

Nevasta PESTI: e tandra, dulce, nu prea cocheta, pasionala, sensibila. In general, este cheltuitoare, instabila emotiv, geloasa, visatoare. O femeie care nu este si nu vrea sa fie greu de cucerit. Are un caracter moale si instabil.
Sus In jos
elena
nou nascut
nou nascut
elena


Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Ahr0cd10
feminin
Pesti
Mistret
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 195
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 29/04/2008

Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Empty
MesajSubiect: Re: Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti   Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 7:40 pm

eu pesti .se pare ca asa este
Sus In jos
http://micsivoinic.forumgratuit.ro/portal.htm
CALY_IULIANc
merg deabusilea
merg deabusilea
CALY_IULIANc


Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Ahr0cd10
feminin
Pesti
Pisica
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 710
Varsta Varsta : 49
Localizare Localizare : BAIA MARE
Data de inscriere Data de inscriere : 02/06/2008

Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Empty
MesajSubiect: Re: Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti   Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 10:33 pm

mda...........sint pesti
Sus In jos
m0xy88
merg deabusilea
merg deabusilea
m0xy88


Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Ahr0cd10
Pesti
Dragon
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 622
Varsta Varsta : 36
Data de inscriere Data de inscriere : 13/05/2008

Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Empty
MesajSubiect: Re: Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti   Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 12:51 am

pestii si eu,ce ne-am gasit rad
Sus In jos
sorina
merg deabusilea
merg deabusilea
sorina


Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Tigru
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 630
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : cluj-napoca
Data de inscriere Data de inscriere : 12/05/2008

Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Empty
MesajSubiect: Re: Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti   Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 8:11 am

eu sunt scorpion rad
Sus In jos
monica_2077
utilizator sef
utilizator sef
monica_2077


Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Ahr0cd10
feminin
Fecioara
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 3769
Varsta Varsta : 53
Localizare Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere Data de inscriere : 09/05/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Denisa Andreea 16.02.1995
bebe 2 :: bebe 2 ::: Karla Maria 01.08.2007

Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Empty
MesajSubiect: Re: Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti   Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 11:29 am

eu sunt fecioara dar la mine se potiveste perfect rad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Empty
MesajSubiect: Re: Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti   Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti Icon_minitime

Sus In jos
 
Spune zodia sa-ti spun ce fel de nevasta esti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Spune-mi ce zodie esti,ca sa-ti spun cum te imbraci
» Cum iubeste zodia ta?
» Esti banat !
» CUM ITI DAI SEAMA CA ESTI INSARCINATA?
» Ce se spune despre?, Ziceri, zicatori, clisee

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: HOROSCOPUL MAMICILOR SI PITICILOR-
Mergi direct la: