Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Mini_i10O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Dumbra18O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Nb7711O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Minuna13O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Mini_i10

 

 O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Empty
MesajSubiect: O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS   O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 10:07 pm

Perioada de sarcina este speciala in viata ta. Daca afli la ce trebuie sa te astepti in timpul sarcinii si la nastere te vei simti mai relaxata si vei accepta schimbarile prin care va trece corpul tau. Cand esti insarcinata trateaza-te asa cum ti-ai trata copilul. Odihneste-te din plin, dormi cand te simti obosita (neaparat 8 ore de somn pe noapte). Incearca sa eviti stresul si pastreaza timp si pentru tine in fiecare zi. Te vei simti de asemeni bine daca ramai activa fizic prin inot, dans, plimbari.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
Vizitato
Vizitator




O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Empty
MesajSubiect: Re: O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS   O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Icon_minitimeLun Mai 26, 2008 2:41 am

Pe tot parcursul sarcinii mi-am facut toate poftele rad de dormit...dormeam ori de cate ori mi se facea somn,daca pofteam la ceva dadeam fuguta la magazin.
Era 10seara cand cautam o data pepene rosu smecher in conditiile in care abia aparusera
Sus In jos
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Empty
MesajSubiect: Re: O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS   O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Icon_minitimeLun Mai 26, 2008 9:00 am

Cel mai amuzant m-i se parea atunci cand aveam o pofta nebuna de ceva si sotul insista sa plece pe la ora 12 1 noaptea la un magazin sa cumpare acel moft al meu.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
monica_2077
utilizator sef
utilizator sef
monica_2077


O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Ahr0cd10
feminin
Fecioara
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 3769
Varsta Varsta : 53
Localizare Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere Data de inscriere : 09/05/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Denisa Andreea 16.02.1995
bebe 2 :: bebe 2 ::: Karla Maria 01.08.2007

O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Empty
MesajSubiect: Re: O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS   O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Icon_minitimeLun Mai 26, 2008 11:52 am

eu nu prea am avut pofte in timpul sarcinii mai ales noaptea niciodata in schimb de dormit am dormit tare rau,ziua nu dormeam de loc si noaptea ma trezeam la baie si abia mai adormeam dupa vreo ora...am prins si caldurile de anul trecut de mama focului am fost terminata
Sus In jos
camilili
nou nascut
nou nascut
camilili


O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Ahr0cd10
feminin
Taur
Sobolan
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 163
Varsta Varsta : 40
Localizare Localizare : Radauti
Data de inscriere Data de inscriere : 25/05/2008

O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Empty
MesajSubiect: Re: O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS   O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Icon_minitimeLun Mai 26, 2008 11:11 pm

Eu in timpul sarcinii m-am menajat, nu pot sa spun ca nu...pofte insa nu am prea avut, putine tare...dar ce am pftit era lege pentru sotul meu...s-a purtat exceptional cu mine nimic de spus!In ultimele luni dormeam ingrozitor de mult, mai ales ca am stat acasa 3 ultimele 3 luni de sarcina...
Sus In jos
andreea86
merg in picioruse
merg in picioruse
andreea86


O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS 1114420fj52k9qh0h
feminin
Sagetator
Tigru
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 1855
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Arad
Data de inscriere Data de inscriere : 15/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Alexandru-Andrei
bebe 2 :: bebe 2 :::

O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Empty
MesajSubiect: Re: O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS   O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 11:00 pm

Si eu mi-am facut toate potele: dormit, plimbat, odihnit, iar de potele de te miri ce aveam si la ce ora se ocupa sotul meu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Empty
MesajSubiect: Re: O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS   O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS Icon_minitime

Sus In jos
 
O MAMA FERICITA...NU DOAR UN VIS
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MAMA DUPA NASTERE.
» Cum e sa fi mama?!?
» Decoratii si invitatii de nunta, detalii pe care nu trebuie sa le uitati pentru ca ziua fericita sa fie perfecta
» Poveste vara sfarsit(doar 3 cuvinte)
» Gelosul lui mama

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Suntem cu tine din prima clipa-
Mergi direct la: