Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
copil cu personalitate Mini_i10copil cu personalitate Dumbra18copil cu personalitate Nb7711copil cu personalitate Minuna13copil cu personalitate Mini_i10

 

 copil cu personalitate

In jos 
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


copil cu personalitate Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

copil cu personalitate Empty
MesajSubiect: copil cu personalitate   copil cu personalitate Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 12:07 am

Andrei are personalitate:
Cand vreu sa ma catar pe fotoliu si sa sar jos vreau sa ma lasati pentru ca ma distrez foarte tare; cad ma invartesc in cerc si ametesc de nu ma mai pot tine pe picioare la fel. Eu va iubesc foarte mult, mami si tati dar,vreau sa ma intelegeti si pe mine ca-mi place sa ma joc si sa ma alint pentru ca sunt mic si smecheros. Nu imi place sa arunc cu linguritele pe sus, dar lasati-ma si pe mine sa ma manjesc cu mancare pentru ca vreu sa invat sa pap!
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
 
copil cu personalitate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Al 2-lea copil implica iubire mai putina pentru primul copil?
» MAMA SINGURA,COPIL FERICIT?
» Sunt doar un copil care isi doreste sa MEARGA!Alexia Maria Pintea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COPILUL MEU - CE EDUCATIE II DAU ?-
Mergi direct la: