Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Mini_i10Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Dumbra18Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Nb7711Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Minuna13Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Mini_i10

 

 Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Empty
MesajSubiect: Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta?   Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:29 pm

Multi copii ajung la perioada de adolescenta si tind sa se maturizeze din ce in ce mai repede. De ce oare?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
m0xy88
merg deabusilea
merg deabusilea
m0xy88


Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Ahr0cd10
Pesti
Dragon
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 622
Varsta Varsta : 36
Data de inscriere Data de inscriere : 13/05/2008

Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Empty
MesajSubiect: Re: Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta?   Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta? Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 2:12 pm

Pt ca este un curent,cand esti copil iti doresti sa ajungi adolescent si cand ajungi la faza de adolescenta iti doresti sa devii matur,cu tot ce implica maturitatea,insa cand ajungi la o varsta frumusica,iti doresti sa mai retraiesti clipele de copilarie,si ajungi la crudul raspuns ca nu se mai poate.
Eu cand aveam vreo 16 ani imi doream foarte mult sa fiu adolescenta,pe la vreo 17 ani imi doream sa ajung o mare doamna si sa trec de faza majoratului,ca dupa varsta de 18 ani parca,in sinea mea de atunci esti altfel luat in seama,insa can am implinit varsta de 18 ani si incepusem sa ma indrept cu pasi grabiti spre 19 ani,parca as fi vrut sa mai fiu minora.
Iar acum la 20 ani imi doresc sa retraiesc perioada copilariei ca tare frumoasa mai era,eu cel putin am o copilarie plkina de amintiri frumoase ce nu le voi uita nicicand,sa mai traiesc in perioada copilariei fara griji,stes si alte probleme
Sus In jos
 
Adolescenta, O Perioada Din Ce In Ce Mai Scurta?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adolescenta, Perioada Cu Cel Mai Mult Efort Psihic?
» TOTUL DESPRE ,,PERIOADA ALAPTARII''

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: adolescentii:tineri si nelinistiti-
Mergi direct la: