Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Mini_i10De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Dumbra18De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Nb7711De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Minuna13De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Mini_i10

 

 De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Empty
MesajSubiect: De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi?   De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:29 pm

De ce adolescentii au nevoie de eroi sau de exemple pe care sa le urmeze in viata?
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
m0xy88
merg deabusilea
merg deabusilea
m0xy88


De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Ahr0cd10
Pesti
Dragon
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 622
Varsta Varsta : 36
Data de inscriere Data de inscriere : 13/05/2008

De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Empty
MesajSubiect: Re: De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi?   De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi? Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 2:07 pm

Nu stiu eu vorbesc din prisma unui adolescent de 20 ani,care dupa cum spuneam intr-un subiect mai anterior nu ii place sa se lase influentat,iubesc unicitatea si caut cat mai mult posibil sa ma incadrez in acest tipar.Ma gandesc de ce eu nu pot fi unica prin felul meu de a fi,de a ma imbraca,etc sunt multe modalitati prin care ne putem evidentia personalitatea.
Sus In jos
 
De Ce Au Adolescentii Nevoie De Eroi?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DE CAT SOMN ARE NEVOIE COPILUL TAU?
» Adolescentii Din Romania Sunt Rapid Influentabili?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: adolescentii:tineri si nelinistiti-
Mergi direct la: