Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Bine ai venit in Dumbrava-Minunata....apasand butonul "inregistrare",si creeand un cont ..intri si tu in lumea magica a copiilor....








Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaportalCăutareUltimele imaginiGalerieÎnregistrareConectare
Nunta...cel mai frumos tablou de viata Mini_i10Nunta...cel mai frumos tablou de viata Dumbra18Nunta...cel mai frumos tablou de viata Nb7711Nunta...cel mai frumos tablou de viata Minuna13Nunta...cel mai frumos tablou de viata Mini_i10

 

 Nunta...cel mai frumos tablou de viata

In jos 
+3
andreea86
florares
sorina.popia
7 participan?i
AutorMesaj
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 2:42 pm

Nunta a iesit asa cum ti-ai dorit?
Cum ti-ai ales vesela?
Va astept cu povestile voastre de la nunta
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
florares
nou nascut
nou nascut
florares


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Taur
Pisica
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 53
Varsta Varsta : 49
Localizare Localizare : SIMERIA
Data de inscriere Data de inscriere : 19/04/2008

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 7:43 pm

fetelor eu am facut nunta acu 14 ani nu erau ca si acum de toate ...si asa frumoase lucruri de aranjat
Sus In jos
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 9:05 pm

Noi am facut nunta acum 4 ani.Mi-ar fii placut sa fii iesit mult mai frumoasa,dar cum nu ne-a ajutat nimeni si am facut-o singuri consider ca a iesit de nota 10.Cred ca daca ma ajuta ai mei sau ai sotului sigur ieseau discutii.Asa ca nici nu sau oferit sa ne ajute dar nici nu am cerut ajutor.Daca nu o faceam atunci acum cu siguranta nu mai reuseam.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
andreea86
merg in picioruse
merg in picioruse
andreea86


Nunta...cel mai frumos tablou de viata 1114420fj52k9qh0h
feminin
Sagetator
Tigru
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 1855
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : Arad
Data de inscriere Data de inscriere : 15/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Alexandru-Andrei
bebe 2 :: bebe 2 :::

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeMier Apr 23, 2008 11:32 pm

Asa este Sorina. Ai dreptate. Atunci cad te ajuta parintii sau socri mai devreme sau mai tarziu tot ti se scot ochii. Si noi ne-am facut nunta tot singiri.Nu ne-a ajutat nimeni. Noi am tinuto la o cantina. Tot ce sa pregatit a fost de casa. Am angajat o bucatareasa in cine am avut incredere si ea si cu mai o pers au facut tot. In mare a fost cea mai frumoasa nunta, dar a fost si un mare gol in sufletul meu pt ca tata si parintii lui nu au fost pt ca am fost certati din cauza mamei lui. Dar ce sa facem, nu poate sa fie totul tot timpul perfect. Dar oricum a fost foarte frumos. Am avut alaturi de noi doar persoane dragi. A fost frumos si am vrea sa se mai intoarca o data roata si cred ca ar iesi la fel de frumos. Intrati si la poze de nunta ca voi pune cateva.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:08 pm

a mea a iesit de nota 20,cu toate ca si noi,ca si sorina,am facut cu manutzele noastre.
imi amintesc cu drag cat eram de obositzi si de stresatzi dupa ce alergam dupa orele de serviciu sa punem toate cap la cap...
insa ne-a iesit totul asa cum am vrut!
nimeni nu a avut nimic de comentat pt ca nimeni in afara de noi doi nu a facut nimik....
Sus In jos
daria_ioana
merg deabusilea
merg deabusilea
daria_ioana


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Leu
Maimuta
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 560
Varsta Varsta : 43
Localizare Localizare : Giurgiu
Data de inscriere Data de inscriere : 23/04/2008

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 9:45 am

In mare parte sa zicem ca a iesit cum ne`am dorit avand in vedere ca nu ne`a ajutat nimeni
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 2:44 pm

noi am facut nunta anul trecut in septembrie (pe 7 am avut cununia civila iar pe 8 cea religioasa;n-am reusit sa ne facem loc la starea civila pe 8 :( )
sincera sa fiu,daca nu era mama sa ne bata la cap nu faceam toata nunta.initial noi ne gandisem sa facem cununia civila inainte sa vina bebe pe lume,iar cea religioasa odata cu botezul (la nunta eram gravida in 7luni) si asta din cauza finantelor,pt ca nu prea erau.mama ne-a ajutat cu banii (tacamurile,dj-ul,rochia,costumele si ce-a mai fost de platit);la cununia civila au fost foarte putine pers (mai mult familia) asa ca dupa,am venit la mama acasa unde s-a mancat si s-a baut,iar dupa cununia religioasa am mers la un restaurant (e cam mult spus restaurant,e de fapt un bar mai mare...are si bucatarie...are de toate).aici mergem noi cam de vreo 5ani,de cand era o terasa mica - intre timp a mai crescut - tot aici am facut si zile de nasteri,asa ca ne stim si cu cei care servesc si cu patronii si am avut noroc ca nu am platit nici un fel de chirie la nunta;doar mancarea a fost de la ei (si asta ce am vrut noi),iar bautura si dulciurile le-am luat noi.
a fost frumos si in acelasi timp si palpitant;cei care trebuiau sa ne fie nasi s-au razgandit in ultimul moment.dar tot mama ne-a salvat...a dat telefoane si ne-a gasit si nasi,o verisoara de-a ei care e mai mare ca mine cu 2ani (avem nasi tineri)......saracii au venit tocmai din Suceava ca sa ne cunune pe noi :)
un singur lucru ne-a intristat....o parte din cei care au promis ca vin la nunta ne-au lasat balta,nici macar la telefon nu au mai raspuns.important este ca am facut nunta si ne-am simtit bine,chiar daca nu am castigat (ma refer la bani) ...... nunta e o loterie :p
Sus In jos
alexandra@
nou nascut
nou nascut
alexandra@


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Sagetator
Sobolan
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 68
Varsta Varsta : 39
Data de inscriere Data de inscriere : 22/04/2008

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 9:16 am

mihaela83 mare dreptate a avut mama ta.initial asa vroiam si noi.acum ma zgariiiiii ca nu am facut toata nunta.a trecut si botezul si nunta tot nu am facuto.acum am zis ca odata cu motul dar sa vedem ce o fi.
Sus In jos
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 11:03 am

Si noi am vrut sa trecem peste nunta s-o facem in alt an dar au insistat babutele si de gura lor ne-am dat seama ca e cel mai bn s-o facem ca daca apare si un bb nu o mai putem face.Mare dreptate au avut nu cred ca mai reuseam s-o facem
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
monica_2077
utilizator sef
utilizator sef
monica_2077


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Fecioara
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 3769
Varsta Varsta : 53
Localizare Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere Data de inscriere : 09/05/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty:
bebe 1 :: bebe 1 ::: Denisa Andreea 16.02.1995
bebe 2 :: bebe 2 ::: Karla Maria 01.08.2007

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 1:04 pm

noi ne-am casatorit acum 14 ani.....nunta ne-a facuto parintii dar a iesit totul k,nimeni nu a avut nimic de obiectat
Sus In jos
geani
merg deabusilea
merg deabusilea
geani


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Fecioara
Tigru
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 654
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : focsani
Data de inscriere Data de inscriere : 14/05/2008

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 11:28 am

NOI AM FACUT NUNTA ACUM 3 ANI NU POT SA ZIC CA A IESIT ASA CUM VISAM EU DAT TOTUSI A FOST FRUMOS AM FACUTO LA UN CAMIN CARE ERA FOARTE MARE SI A FOST ARENJAT DE NOI
Sus In jos
sorina.popia
Admin
Admin
sorina.popia


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Scorpion
Caine
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 4775
Varsta Varsta : 41
Localizare Localizare : calarasi
Data de inscriere Data de inscriere : 14/04/2008

Familia mea:date despre tine
mami si taty mami si taty: Sorina si Cristian
bebe 1 :: bebe 1 ::: Andrei-Cristian:16.06.2006
bebe 2 :: bebe 2 ::: Alexandru-Valentin(UBI’ DE LAURA):2.03.2009

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 11:30 am

E bine ca totusi ati avut posibilitatea sa aranjati voi localul geani.
Sus In jos
https://dumbrava-minunata.forumgratuit.ro/index.htm
geani
merg deabusilea
merg deabusilea
geani


Nunta...cel mai frumos tablou de viata Ahr0cd10
feminin
Fecioara
Tigru
Numarul mesajelor Numarul mesajelor : 654
Varsta Varsta : 37
Localizare Localizare : focsani
Data de inscriere Data de inscriere : 14/05/2008

Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 11:47 am

DA ADMIN AM FACUT TOTUL DIN BANII NOSTRI NU AM VRUT SA AVEM DATORI DUPA NUNTA SI CU BANII CARE NE-AU IESIT AM MOBILAT APARTAMENTUL CARE DEBIA IL LUASEM IN ACELAS AN
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nunta...cel mai frumos tablou de viata Empty
MesajSubiect: Re: Nunta...cel mai frumos tablou de viata   Nunta...cel mai frumos tablou de viata Icon_minitime

Sus In jos
 
Nunta...cel mai frumos tablou de viata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VARA,CEL MAI FRUMOS ANOTIMP?
» Poze de la nunta
» Cati Invitati O Sa Ai La Nunta?
» Nunta : video, film...puneti pe pelicula ziua Z !
» EXISTA VIATA DE CUPLU DUPA BEBE?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: TABLOU DE NUNTA-
Mergi direct la: